Grohe bateria umywalkowa, 172mm Eurocube 23446000

  • Kod: 23446000
  • Producent: Grohe
  • Kod producenta: 4005176998720
  • Dostępność: Brak Brak
  • 1 106,00 zł 540,02 zł
  • szt.

Jeżeli na równi z niebanalnym designem, cenisz sobie troskę o środowisko, bateria umywalkowa GROHE Eurocube jest właśnie dla Ciebie. Wyjątkowe, geometryczne kształty armatury nadają jej niepowtarzalnie stylowy charakter i czynią z niej ozdobę każdej łazienki. By jeszcze bardziej podkreślić ten atrakcyjny design, całość zwieńczono chromem GROHE StarLight. Zapewnia on lustrzany blask na lata, gwarantując jednocześnie do 10 razy większą odporność na zarysowania i zmatowienie od powłok innych producentów. Podobną precyzją może poszczycić się oszczędnościowy perlator GROHE EcoJoy. Pozwoli on na zredukowanie zużycia wody nawet o 50%. Dzięki temu, przyczynisz się do świadomego dbania o ekosystem i jego zasoby naturalne. Nie martw się jednak, że strumień wody nie będzie wydajny– efektywność nie ulegnie zmianie, a regulacja temperatury i ciśnienia pozostanie lekka za sprawą ceramicznej głowicy GROHE SilkMove. Zaufaj wieloletniemu doświadczeniu inżynierów GROHE i odkryj luksusowe baterię umywalkowe Eurocube.

Eurocube
Bateria umywalkowa, DN 15

montaż jednootworowy
średnia wysokość
metalowa dźwignia
głowica ceramiczna 28 mm
z GROHE SilkMove®
z ogranicznikiem temperatury
powłoka chromowa z GROHE StarLight®
GROHE EcoJoy® SpeedClean perlator 5.7 l/min
bez zestawu odpływowego
giętkie węże przyłączeniowe
system instalacyjny GROHE QuickFix™ Plus.

 

Grohe EcoJoy

Pozwala na ograniczenie kosztów, kontrolę zużycia wody i ochronę środowiska naturalnego jednocześnie, tak, żebyś nie musiał ani marnować ani wody ani swoich pieniędzy.

Grohe StarLight

To gwarancja wieloletniej lśniącej powierzchni powłoki, odpornej na zabrudzenia, matowienie i odbarwienie. Długotrwały, nieskazitelny wygląd produktów dzięki zaawansowanemu procesowi chromowania.

Grohe SilkMove

Umożliwia płynną obsługę baterii oraz precyzyjną regulację ilości i temperatury wody. Charakteryzuje się gwarancją błyskawicznego ustawienia żądanego strumienia i temperatury wody. Zaprojektowane jest po to, by służyć przez lata, w tym celu głowica ceramiczna zawiera mikropory wypełnione smarem tak, by korzystać z niej bez konieczności konserwacji.

Montaż: Stojąca
Wyposażenie: Bez korka
Zastosowanie: Do umywalek z otworem
Rodzaj wylewki: Stała
Samozamykająca: Nie
Kolor: Chrom